PROGRAM ZULASI-FİLMLER-HACK'LER-VE SON GELİŞMELER...
SİTE HACKLEME NASIL YAPILIR ?? BUYRUN BU SORUNUN YANITI İÇERİDE Thumb_693634765

WwW.Programhack.liyiz.biz

Korsan paylaşıMa EveT !
SİTE HACKLEME NASIL YAPILIR ?? BUYRUN BU SORUNUN YANITI İÇERİDE Thumb_693634765

WwW.Programhack.liyiz.biz

Korsan paylaşıMa EveT !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PROGRAM BİLİŞİM

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SİTE HACKLEME NASIL YAPILIR ?? BUYRUN BU SORUNUN YANITI İÇERİDE

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Kişi sayfası
OYUN:

SİTE HACKLEME NASIL YAPILIR ?? BUYRUN BU SORUNUN YANITI İÇERİDE Empty
MesajKonu: SİTE HACKLEME NASIL YAPILIR ?? BUYRUN BU SORUNUN YANITI İÇERİDE   SİTE HACKLEME NASIL YAPILIR ?? BUYRUN BU SORUNUN YANITI İÇERİDE EmptyCuma Nis. 17, 2009 4:45 pm

domain hack Stratejisi

Ilk olarak Hedef siteye whois cektim,Senaryom geregi whois bilgilerinden ögrenmek isdedigim : domainin kurulu oldugu hosting firmasini ögrenmekdi.

Whois sonucunda domainin Strato isimli bir firmaya kayitli oldugunu ögrendim.
Google dan strato diyerek aratdigim zaman strato.de isimli bir internet sitesinde domain hosting firmati veren bir firmayla karsilastim, Whois bilgilerinde de sahsin adresinide almanya olarak görünce TAMAM dedim isde buradan aldi....Neyse planim su..
Strato firmasina bugün aksam bir mail yolladim ve benim bir internet sitem var ben strato ya transfer etmek istiyorum transfer ücreti ne ödeyecegim diyerek bir mail yolladim.Buradaki soru yada alacagim sonuc hic önemli degil ben sadece hosting firmasindan bir mail almak icin yazismaya girdim.

Söyle düsündüm onlar bana bir mail yolladiklarinda ben mailde sunlara bakacagim bu firma
Müsterilerine mail yollarken nasil bir taslak kullaniyor.Hangi renkleri kullaniyor.Resim logo gibi grafikler ekliyor mu bunlari ögrene bilmek icin mail yolladim sanirim pazartesi cevap gelecekdir.
Ben diyorum ki.Shocked
Hosting firmasindan bana bir mail gelecek bende gelen mailin tasl*gini ayni sekilde kopyalayacagim,ve kurbanimin domaini alirken kullandigi daha dogru whois sorgusunda elime gecen mailine bir fake yollayacagim.
Maili gönderen [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] olacak
icerik
Sayin xxxx.xxxxx
Internetin yeni trendi olarak görülen webtasarimcilarin gözdesi olan rss uygulamalarini kendi sitenide de kolayca kullana bilirsiniz.Bu imkani sizlere biz sunuyoruz. Kontrol paneline girerek ayrintilari okuyunuz.Shocked..
color=#d60000www.strato.de
sahis strato.de adresine tiklayinca benim kurdugum bir fake sitesine ulasacak.sahsin bu sitenin fake oldugunu anlamamasi icin.
Html kodlari kullanarak adres satirini kaldiracagim,Ekrandan beyaz bir sayfa cikacak ve sol tarafta color=#d60000www.strato.de portal giris yap kontrol paneline giris yap secenekleri olacak sahis kontrol panelime gir tikladigi zaman sifresini ve domain adresini soran bir sayfa cikacak domain ve sifresini yazip gönder e bastigi zaman sifreler bana gelecek.Ve Kurban gönder bastigin da bir flash cikar ve yükleniyor cikar 8-9 saniye sonra
Yeni bir sayfa cikar söyle
Teknik bir sorundan dolayi yönlendirileceksiniz. seciniz
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] portalina yönlendirilmek istiyorum(bunu tiklarsa strato.de girer)
islemi iptal ederek sonra denemek istiyorum.Shocked(bunu tiklar sa sayfa kapanir

SİTE HACKLEME NASIL YAPILIR ?? BUYRUN BU SORUNUN YANITI İÇERİDE
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» OYUNLARIMIZ NASIL ÜYE OLAN HERKEZ YORUMLASIN
» LETİTBİT DEN NASIL DOWNLOAD EDİLİR RESİMLİ ANLATIM
» 1 PKK SİTE HACKED:)